Primary

Hurbiltasuna eta entzute abegikorra sustatzen ditugu, eta, hortaz, arreta berezia jartzen diogu tutoretzari eta orientazio lanei.

Primary School: Tutors

1º AMertxe Prietomertxe@gmundaiz.com
1º BLoli Molinaloli@gmundaiz.com
2º AMaite Núñezmaite@gmundaiz.com
2º BMiren Zubizarretamiren2@gmundaiz.com
3º AAsier Galeaasier@gmundaiz.com
3º BAgue Maizaague@gmundaiz.com
4º APatricia Tejeropatricia@gmundaiz.com
4º BDaniel Lópezdaniel@gmundaiz.com
5º AKoldo Mitxelenakoldo@gmundaiz.com
5º BLuismi Álvarez luismi@gmundaiz.com
6º ALeire Iraetairaeta@gmundaiz.com
6º BSergio Revuelta sergio@gmundaiz.com

Projects, plans and experiences

Pedagogia pertsonalizatzailea, aktiboa eta sortzailea hautatu dugu, ikasle bakoitza bere hezkuntzaren eta etorkizunaren egile izan ahal izateko, askatasunezko, errespetuzko eta konfiantzazko giroan.

School calendar 2020-2021

Gure eskola-egutegiaren data garrantzitsu eta adierazgarriak jakin ahal izateko, egin ezazu klika eskuineko ikonoan.

Textbooks

2020-2021 ikasturteko testuliburuen zerrenda kontsulta dezakezu hemen.

Calendar of Primary School 2020-2021