Bigarren Hezkuntza

Pedagogia eta metodologia berritua ditugu, eta horiek ahalbidetzen dute benetako premiei erantzutea.

Bigarren Hezkuntza Tutoreak

1º ASaioa Dávilasaioa@gmundaiz.com
1º BMara Zubillagamara@gmundaiz.com
2º AJon Zalduajon@gmundaiz.com
2º BAmaia Gª de Eulateamaia@gmundaiz.com
3º AVerónica Garcíaveronica@gmundaiz.com
3º BJavi Garmendiajavi@gmundaiz.com
4º AHaritz Aranburuharitz@gmundaiz.com
4º BDiego Arroyodiego@gmundaiz.com

Proiektuak, planak eta esperientziak

Pedagogia pertsonalizatzailea, aktiboa eta sortzailea hautatu dugu, ikasle bakoitza bere hezkuntzaren eta etorkizunaren egile izan ahal izateko, askatasunezko, errespetuzko eta konfiantzazko giroan.

Eskola-egutegia 2020-2021

Gure eskola-egutegiaren data garrantzitsu eta adierazgarriak jakin ahal izateko, egin ezazu klika eskuineko ikonoan.

Testu-liburuak

2020-2021 ikasturteko testuliburuen zerrenda kontsulta dezakezu hemen.

DBH-ko egutegia 2020-2021